Gringos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gringos

Forum Alinace Gringos S10
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 osobně pro rydlíčka

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
nalimresiak




Po?et p?ísp?vk? : 44
Join date : 07. 09. 07

osobně pro rydlíčka Empty
PříspěvekPředmět: osobně pro rydlíčka   osobně pro rydlíčka Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 4:59 pm

Všici pozor!!!tendle hoch je pořádnej držák a dnes se k nám přidal..udělal mi velkou radost...a hlavně už mě nebude srát s tím, jak mi pořád bral zajatce když jsem ho chodil navštěvova:-)...a to několikrát denně-ještě se mi smál:-))!!!
Vítej bejku!!!!čekám od tebe velký věci!!!
Návrat nahoru Goto down
rydlicek




Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 05. 10. 07

osobně pro rydlíčka Empty
PříspěvekPředmět: Re: osobně pro rydlíčka   osobně pro rydlíčka Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 7:36 pm

No tak tady se mi bude líbit Very Happy !! Takováhle pocta hned po přijetí, to je mazec. To budu ještě chvíli rozdejchávat Wink!!

Jinak sem rád, že sem se mohl přidat, i když mě to ještě včera odpoledne ani nenapadlo!!! Přesvědčil mě nalimresiak, pže jako jeden z mála lidí v týhle hře (a to už sem pěknou řádku poznal) má stejnej pohled na hru a s ním to tahle ali může dotáhnout vysoko!!!

Dejte mi tenhle víkend na zotavení po Vašich pravidelných návštěvách a můžeme se pustit do hry Wink!!
Návrat nahoru Goto down
 
osobně pro rydlíčka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gringos :: Aliance :: Uvitání-
Přejdi na: